Roko Fun

Historia Zbyszko

ROKO Fun

Uruchom stronę na
tablecie lub
komputerze

Historia Zbyszko

Od czego zaczynaliśmy i jak powstała nasza firma?
Gdzie powstają pyszne i zdrowe napoje?
Specjalnie dla naszych Klientów opisaliśmy naszą historię.

historia1

Historia firmy Zbyszko

W 1993 roku, a więc ponad dwadzieścia lat temu, na pomysł prowadzenia firmy zajmującej się produkcją napojów, wpadł Zbigniew Bojanowicz. Pierwsze lata obfitowały w wiele eksperymentów i poszukiwania swojego miejsca na rynku. Okres 2001-2004 były dla nas przełomowym czasem, bowiem to wtedy sprzedaż skoczyła do góry, a nasza firma jako pierwsza na rynku, wprowadziła wody smakowe, sprzedawane pod marką Veroni Mineral.

Od początku swojego działania, chętnie angażowaliśmy się we wszelkie akcje marketingowe. Produkty Zbyszko towarzyszyły popularnym reality show: Bar, The Voice of Poland i Must Be The Music – Tylko muzyka. Chętnie sponsorowaliśmy, oraz nadal sponsorujemy, różne akcje społecznościowe, festiwale muzyczne i programy telewizyjne. Nasze strategie marketingowe oparte są również o tradycyjne kampanie telewizyjne z wykorzystaniem reklam 30’ i 15’ sekundowych, a ambasadorami naszych produktów byli m.in. Anna Przybylska, Krzysztof Ibisz, Gosia Andrzejewicz czy Marta Żmuda Trzebiatowska.

Przez 23 lata obecności na rynku, nasza firma rozwinęła bardzo zaplecze technologiczne, stosuje w swoich zakładach m.in. aseptyczną technologię produkcji, która gwarantuje najwyższą jakość produktów, a swoją produkcję opiera na dwóch nowoczesnych fabrykach: w Białobrzegach i Radomiu. Mamy własne laboratorium, w którym na bieżąco badamy jakość produktów oraz ich walory smakowe. Składniki, z których wytwarzamy nasze napoje , są najwyższej jakości, a warzywa i owoce pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Zakłady są w pełni zautomatyzowane oraz wyposażone w najnowocześniejsze technologie, a wykfalifikowany zespół stale pracuje nad koncepcjami nowych produktów. Warto nadmienić, że dzięki innowacyjnym technologiom, w tym technologii aseptycznej nasza firma, produkuje napoje bez konserwantów, sztucznych barwników i słodzików.

Specjalizujemy się w produkcji napojów gazowanych i niegazowanych, naturalnej wody mineralnej, wód smakowych oraz soków 100% wyciskanych z owoców. Wielkim sukcesem oraz strzałem w dziesiątkę, okazało się wprowadzenie na rynek napojów dla młodzieży Roko Just Fruit, a także Roko Fun, czyli napoju skierowanego dla dzieci, bez białego cukru, a słodycz płynie z owoców i soków.

Nie tylko kreatywność jest mocną stroną naszej firmy. Dbamy o innowacyjność opakowań, ale także możemy poszczycić się sprawdzonymi recepturami, które są opracowane na specjalnie wyselekcjonowanych składnikach. 23 lata to dużo, ale nie brak nam pomysłów i zapału, na kolejne lata pracy. Produkujemy nie tylko napoje, które cieszą się dużo popularnością w domach, na wszelkich eventach i spotkaniach towarzyskich, ale także zawsze słuchamy sugestii Klientów, starając się dopasować do ich oczekiwań.

historia2